top of page
VEO-51.jpg

Metoda Extraokulárního viděni (originální název Vision extra ocular) pomáhá znovu nalézt dětem, ale i dospělým to co je jejich vlastní – INTUICI. Pracuje s rozšířeným vědomým.

Děti jsou pro nás darem, naším pokračováním, tak proč jim nedat do života ještě více, než jsme schopni? Proč jim nedat tu ryzost a světlo? Každý máme možnost stát se lepším a intuitivnějším a to můžeme i my dospělí. Nikdy není pozdě na sebepoznání a rozvinutí se a strávení svého života v radosti a pozitivitě.

EOV přináší sebou rovnováhu, čistotu duše a mysli. 

Kurz EOV 1 pro děti od 7 let a dospělé

Počet lekcí: 10

Časová náročnost lekce pro dítě: 2 hodiny ( 60 min.dítě, 60 min.rodič)

Časová náročnost lekce pro dospělého: 1,5 - 2 hodiny

Cena kurzu: 20 000,– Kč

Cena masky látková: 650,– Kč

Cena masky plast: 750,- Kč

Program je sestaven z deseti na sebe navazujících individuálních lekcí, kdy je třeba dodržovat týdenní rozestupy. Každý týden se věnujeme jinému tématu, který otevíráme a rodiče pak na něm spolu s dětmi pracují,  a spolu se tak rozvíjí a posouvají. V případě dospělěho jsou mu doporučení předávana rovnou. Od začátku každé lekce mají děti a dospělí na očích nasazenou masku. Jsou prováděna uvolňovací cvičení, vizualizace a rozvoj extraokulárního vidění. To vše vede k velkým přínosům, které se běžným "rozumovým" učením těžce získají.

Díky EOV dochází u dětí a dospělých ke zlepšení paměti a soustředění, zároveň se učí být sebevědomějšími, posilují vůli a mění vztah nejen samy k sobě, ale i k přírodě a ostatním lidem.
Intenzivní zapojení rodičů do kurzu v případě dětí a získáním doporučení na práci s konkrétním dítětem se mění a posouvá celý rodinný systém. Tuto metodu můžeme též chápat jako unikátní rodinnou terapii.
Dítě musí být schopno vydržet hodinu aktivně spolupracovat s lektorem o samotě. Mělo by umět číst a psát minimálně na úrovni prvňáčka.


Více informací o metodě na www.svetladil.cz a visionextraocular.com


Zakladatel Světladílu Marek Šucha byl hostem v podcastu Rozhovory z obýváku, kde sdílel svoje zkušenosti s metodou EOV. Rozhovor najdete na odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=PRIQlvoCwA8&t=322s
 

Maxík získal více sebevědomí. Lépe sám sebe ovládá. Lépe se s ním komunikuje a snáze plní své školní i domácí povinnosti. Celkově jsme se jako rodina zklidnily a vzájemně se více respektujeme. Jsme rádi, že jsme se k VEO takto náhodou dostali a společně s dětmi kurz absolvovali, protože kurz byl ku prospěchu jak syna, tak celé naší rodiny.

M. Dezort, Šlovice

Meliska jako by trochu dospěla. Dá se s ní lépe komunikovat a lépe reaguje na plnění svých školních i domácích povinností. Celkově jsme se jako rodina zklidnily a vzájemně se více respektujeme. Jsme rádi, že jsme se k VEO takto náhodou dostali a společně s dětmi kurz absolvovali, protože kurz byl ku prospěchu celé naší rodiny.

M. Dezort, Šlovice

Jindřiška má daleko vyšší sebedůvěru, je klidnější, vyrovnanější a intuitivnější. Trochu bojujeme s drzostí, ale doma začala více pomáhat s domácími pracemi a dělá jí to radost. Podařilo se odstranit některá skrytá traumata.

G. Minaříková, Plzeň

Změnilo mi to život se svým dítětem. Mnohem větší důvěra a otevření se. Je to dar. A samozřejmě přístup paní lektorky. Bylo to úžasné a moc děkuji.

M. Slámová, Stříbro

Už po prvních návštěvách se zlepšil náš vztah mezi dcerou a mnou. Johanka je vůči mě vřelejší, zároveň impulzivnější a víc si stojí za svým názorem, což vnímám jako pozitivní.

S. Stachová, Stříbro

Kotva zpocitňování
lesních stromů

Metoda, která vychází z našeho srdce, nitra. Hluboký náhled do svého těla a duše pomocí svého vnitřního zraku, který nás zavede tam, kde je třeba provést změnu a následně uvolnit, očistit a propustit vše, co už dál nechceme nést životem.

Vždyť stačí tak málo, rozhodnout se a vykročit k pozitivitě, harmonii a lásce, kterou člověk tak moc potřebuje ve svém životě, tak aby byl šťastný, svobodný a dařilo se mu.

Psychosomatické zpocitňování

Hlubší spojení se sebou samým a svým tělem

Rozlišovací schopnost vybrat si, kam nasměrovat svoji životní energii

Fyzická obnova a prohloubení vlastních léčebných schopností

Integrace bloků, které brání žít život v radosti, jemnosti a lásce

Léčení starých i nových ran

Zjištění, kým skutečně jsem

Dovolit si procítit své emoce

Posílit svoji intuici

Najít místo, kde je mi dobře a s kým

Stát se bytostí bez traumat a bolestí – stát se jedinečnou zářící bytostí

Zvědomění si vlastního napojení na zdroj - světlo

Jak probíhá setkání:

 • Domluvíme si video online rozhovor na platformě Whatsup, Messenger, Skype nebo  se osobně setkáme v Centru celostní medicíny Fontána Plzeň; v případě online setkání není metoda nijak znehodnocena. Závisí na hloubce otevření se, nikoli na způsobu setkání

 • Pohovoříme o Vašich  potřebách životních změn

 • Nastavíme si cíl či záměr našeho setkání

 • Před vlastním sezením požádám světelné bytosti o informace pro Vás formou automatické kresby a automatického písma - viz "Nabídka - Automatická kresba, Automatické písmo". Oboje Vám bude předáno a s Vámi zkonzultováno po ukončení vlastního koučinku.

 • V bezpečném a láskyplném prostoru se napojíte svým vnitřním zrakem na Vaše tělo, pocity v těle a jemně Vás provedu přes Vaše případné bloky. Naslouchám Vám a je jen na Vás, na Vašem vnitřním Já, kam hluboko si dovolíte zajít, rozkrýt a dále pak nechat tranformovat. Každý je svou vlastní autoritou a každý dává svému procesu tolik času, kolik potřebuje. Všichni máme své odpovědi v sobě a já jsem tu pro Vás, abychom je společně našly. Toto uvědomění pak následně přepisuje traumatické otisky v našem buněčném těle.

 • Na závěr Vám Vaše vyšší Já předá doporučení, rady nebo konkrétní techniku pro Vaše další kroky k lepší cestě životem

Úvodní konzultace online cca 30 min.: ZDARMA

Délka sezení: 1,5 - 2 hodiny

Cena  jedné terapie včetně automat. kresby a automat. písma (osobní vzkaz od světelných bytostí): 2 100,- Kč

 

Balíček 3 sezení - 5 400,- Kč (každá lekce á 1 800,- Kč včetně automatické kresby a písma)

Balíček 5 sezení - 8 000,- Kč (každá lekce á 1 600,- Kč včetně automatické kresby a písma)

 

 

 

Zrušené sezení méně než 24 hod před plánovaných termínem  –  poplatek Kč 1 000,-

Nezrušené sezení – počítá se plná cena sezení. 

Paní Pavla, je nesmírně empatická, terapii jsem si moc užila a vřele doporučuji. Ujasnilo se mi hned několik věcí ze života. Terapie byla vedena s velkou mírou laskavosti a čas příjemně utekl. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí podívat do sebe a najít souvislosti. Odměnou je klíč, jak pracovat v budoucnu. Ještě jednou děkuji paní Pavle

R. Kozáčková, Polička

Velmi empatická. Příjemné a klidné vystupování. Hlas vede a harmonizuje. Dokáže se nacítit a vyslechnout svého klienta, pomoci v jeho další práci na sobě a být oporou

K. Mužíková, Plzeň

Koučování s Pavlou byl pro mě sebepoznávací zážitek, při kterém jsem si uvědomila, že při správném nasměrování jsem schopna vidět a řešit věci jinak. Pavla mě vedla velice citlivě a já jsem se po celou dobu cítila bezpečně a klidně. Během sezení využívá svých velmi dobře vyvinutých přirozených schopností rozšířeného vnímání. Vše potřebné dokáže velmi citlivě interpretovat a předat.
Pavla je úžasná a vřele ji doporučuji!

E. Foremanová, Podmokly

Děkuji za skvělý přístup a empatické chování při řešení mých psychosomatických obtíží.

Vřele doporučuji.

K. Hrubá, Horní Bříza

Koučink u Pavly Procházkové probíhal velmi příjemně. Pro řešení mého problému jsme se dostaly mnohem hlouběji, než by mě vůbec napadlo. Po sezení se mi ulevilo a problém se následně vyřešil. Mohu jen doporučit.

M. Pokorná, Ledce

Kotva svíčkování
Svícování-14.jpg

Svíce mají původ u přírodních národů, kteří s jejich pomocí vyháněli zlé duchy z těla. Podle archeologů však již znali svíce i ve staré Indii, Číně, Tibetu a Egyptě. Používali je také Keltové a Slované. Tyto starověké kultury používaly na výrobu svíček březovou kůru, duté stonky rostlin a papyru. Později tyto přírodniny namáčely do včelího vosku. K uvolnění a odblokování je také potřeba delší doby hoření.

 

Kotva svícování

Svíčkování

Svíčka funguje tak, že díky teplu a podtlaku (komínový efekt), který se po zapálení vytvoří, může uvolnit z těla nahromaděné nežádoucí škodliviny, které se nachází v podkoží v místě aplikace a jeho souvisejícím okolí. Tento odpad je "vysán" na povrch do zbytku svíčky. Následně dochází v těle k uvolnění blokád a rozproudění energie a nastává čistící a regenerační proces.

Po aplikaci je proto nutné zvýšit příjem tekutin.

Tělové svíce:

Jednoduchá a přitom účinná metoda k uvolnění a rozpuštění nahromaděných odpadních látek z těla, např. otoky, podlitiny, zánětlivé procesy, akutní i chronické problémy a další.

Kmenové svíce:

Tyto svíčky mají větší průměr oproti tělovým a také jsou delší. Díky tomu se v nich může vytvořit hlubší podtlak a obsáhne větší plochu než u klasických svící. Ošetření je také intenzivnější. Hoření trvá déle.

 

Ušní svíce:

Můžou se použít v případě zánětu středního ucha, hučení v uších, nedoslýchavosti, bolesti hlavy, rýmy,  ale i pokud jste přetížení a nebo ve stresu.

Přikládají se postupně do obou uší. I ucho, které je zdravé je třeba také pročistit.

 

 

 

Čakrové svíce:

Čakry jsou energetická centra našeho těla, kterými proudí vitální energie. Významně ovlivňují naši psychiku i hmotné tělo. Tyto energie jsou často zablokovány a nemůžou proudit tak, aby naše duše a duch mohl vyzařovat zdraví a spokojenost. K odstraňování těchto blokád můžeme použít také čakrové svíce, které harmonizačním spojením barvy, vhodnou vůní esenciálních olejů či mastí a hořením zvýší vibrační pole vašich čaker. 

Jak probíhá konzultace před vlastním sezení s klientem:

- telefonicky nebo přes online webové spojení klient sdělí problémy, které se týkají jeho možného svícování

- před vlastní terapií připravím klientovi automatickou kresbu s návrhem umístění svíčky či více svíček; v některých případech může dostat také informace přes automatické písmo

- čas svícování závisí na počtu aplikovaných svíček a vlastní rychlosti hoření

Aplikaci svíček nabízím také v domácím prostředí klienta. K očištění dochází současně jak u klienta na jeho fyzickém nebo duchovním těle, tak i v místě svícování.

 

Svíčky jsou ručně vyráběné z bavlněného plátna a čistého včelího vosku s příměsí kurkumy, bylinek nebo esenciálních olejů.

 

Ošetření / aplikace svíce                                  500,- Kč / hodina

Cena tělové svíčky s automatickou kresbou:      150,- Kč / ks

Cena kmenové svíčky s automatickou kresbou: 250,- Kč / ks

Cena ušní svíčky s automatickou kresbou:         150,- Kč / ks

Cena čakrové svíčky s automatickou kresbou:   150,- Kč / ks

 

 

Nezrušené sezení – počítá se plná cena sezení. 
 

Po běhu mne bolelo velmi koleno, které bylo oteklé. Svíce mi pomohly k ustoupení bolesti a zmírněním otoků.

J. Polívka, Plzeň

Při tréninku fotbalu jsem si po pádu poranila levý kyčel. Už po prvním vypálení svíce byla bolest menší. Svíce mi pomohly k ustoupení bolesti při poranění kyčle.

Terezka, Plzeň

Tělové svíce, fantastická věc v rukách paní Pavlínky vyřešily mé problémy s ušima. Mockrát děkuji. Jarka

J. Syrovátková, Vejprnice

U Pavly jsem byla několikrát na svícování a pokaždé to byl relaxační a příjemný zážitek. Přikládání svící je neinvazivní ošetření, které přináší účinky při mnoha problémech spojených s fyzickými, ale i psychickými bloky. Pavla má velice profesionální přístup a zároveň ji vnímám jako velmi jemnou, citlivou a laskavou bytost. Vždy se na mě dokáže nacítit a poradit ten nejlepší postup na můj problém v danou chvíli. Osobně mi Pavla pomohla při akutní bolesti zad, ale také při stresu. Pavlu mohu vřele doporučit pro její profesionalitu, citlivost, empatii a neuvěřitelně láskyplnou a pozitivní energii, kterou dokáže předat svým klientům a tím umožnit, aby se děly zázraky.

E. Foremanová, Podmokly

Na doporučení jsem u paní Pavly absolvoval tzv.ušní svíce. Byl jsem příjemně překvapen přístupem i výsledky. Doporučuji Míra

J. Syrovátka, Vejprnice

Kotva andělská trapie
Pink Blossom

Andělská terapie je spirituální operace, která je prováděna na dálku. Vzdálenost v tomto případě nehraje žádnou roli. Lze  provádět ve vedlejší místnosti či na vzdálenost tisíce kilometrů.

Světelné bytosti s dovolením léčené osoby sami rozhodnou, co budou uzdravovat. Při terapii může člověk cítit různé pocity - mravenčení na kůži, píchání v těle, někdy i bolestivé, podobné akupunktuře. Ošetřovaný člověk může cítit tíhu v těle, vidět různé obrazy nebo barvy se zavřenýma očima. Můžou přicházet i slzy. Vše je přínosné a osvobozující.

Andělská terapie

Zásady pro Andělskou terapii:

 1. Souhlas klienta k terapii

 2. Na začátku klient požádá o terapii světelné bytosti a na konci jim poděkuje

 3. Klient 24 hodin před terapií nesmí pít alkohol a užívat drogy, 8 hodin před začátkem nesmí jíst a 2 hodiny před nesmí pít

 4. Předem je s klientem domluvený čas vlastní terapie, která trvá maximálně 1 hodinu

 5. Osoba leží sama v místnosti, na zádech, bez polštáře, ruce podél těla dlaněmi dolů, zavřené oči. Důležité zajistit teplo

 6. Při terapii se člověk nehýbe, neškrabe se po těle, nesahá na sebe…….pokud přijdou jakékoli emoce, je to v pořádku, nezadržujte je.

 7. Po ukončení procesu klient ještě 5 minut leží a vědomě pozoruje své tělo. Nevstávat.

 8. 24 hodin po terapii se nedoporučují žádné fyzické aktivity

 9. Po ukončení dostane klient doporučení od světelných bytostí, které během procesu přichází a zda je proces třeba ještě zopakovat

 10. Sám klient může bytosti světla zavolat a požádat je, aby pokračovaly v další terapii podle jeho potřeby

Vhodné také pro:

- těhotné ženy

- staré osoby

- miminka (miminko + maminka jsou společně v terapii)

- velmi nemocní lidé, i kteří pobývají v nemocnici

Cena dospělý: 1 500,- Kč / hod.

Cena dítě:       1 200,- Kč / hod.

Zrušené sezení méně než 24 hod před plánovaných termínem  –  poplatek Kč 1000,-

Nezrušené sezení – počítá se plná cena sezení. 

Pavla mi dělala andělskou terapii. Je velmi milá, empatická a citlivá. Dá se na ní vždy obrátit a pro každého má otevřené dveře s úsměvem na tváři. Když si mám představit anděla, tak se mi vybaví Pavla, protože ona je jako doopravdický anděl na zemi. Proto si myslím, že je ta pravá na andělskou terapii

N. Foremanová, Podmokly

Andělskou terapii s Pavlínkou určitě doporučuji, byla to příjemná hodinka klidu. V ten den jsem pak nebyla prakticky schopná cokoliv dělat, cítila jsem, že si tělo prošlo něčím náročným a je potřeba mu dopřát pohodu a čas. Od druhého dne se vše otočilo a já se začala cítit mnohem lépe. Pavlínkou nahraný vzkaz od andělů si pouštím každý den a má pro mě stále silný náboj. Pavlí, moc děkuji.

P. Svárovská, Česká Lípa

Andělská terapie mi velmi pomohla s mými vleklých zdravotními potížemi. Odhalila důvody potíží a poradila, jak je řešit. Jsem velmi spokojená a postupně zjišťuji, že je mi lépe jak fyzicky, tak i po psychické stránce.

H. Šoralová, Malesice

Kotva reflexní terapie
Odblock-13.jpg

Reflexní terapie je ověřeným prostředkem léčebným, diagnostickým i  preventivním.   

A právě výhodou této metody je možnost probudit nebo podpořit jinak přirozeně  probíhající samoléčebné procesy v těle, diagnostikovat již vzniklé disbalance,  které vedou do stavu nemoci a efektivně pracovat na jejich odstranění.   

Reflexní terapie

Tlakem na příslušné reflexní plošky můžeme „přečíst“ příčinu potíží a příznivě ji  ovlivnit. Reflex je vysílán rovněž k příslušným orgánům a odpovídajícím oblastem  těla, které jsou vzájemně reflexně propojeny a tím se i vzájemně ovlivňují. RT  velice často dokáže zharmonizovat a vyřešit i vnitřní poruchy a příčiny  projevů nemocí.   

RT obnovuje tok energie, čímž ovlivňuje přirozeným způsobem  stav orgánů,  kloubů, svalů i psychiky. Zprůchodňuje neprůchodné, uvolňuje napětí a podporuje  organismus v nastartování opravných samouzdravovacích procesů, kterých je schopno  každé tělo. Jedná se opravdu o jemnou, ale účinnou metodu zjišťování energetické  nerovnováhy, přetížení a nedostatku. RT jako taková je  pak úžasným prostředkem k ovlivňování celé energetiky těla, harmonizaci  a tím i eliminaci nebo úplné odstranění potíží.

Pro rychlejší ozdravení nebo potvrzení účinků RT, lze zapojit také tělovou svíčku, která se přikládá na zablokované místo.

Cena terapie dospělý: 500,- Kč / hod.

Cena terapie dítě:       350,- Kč / hod.

Cena svíčky:               viz Svíčkování             

Pavla mi pomocí reflexní terapie odblokovala rameno. Po terapii jsem pocítila velkou úlevu a uvolnění pravé paže, kterou jsem po úrazu nemohla pořádně hýbat. Děkuji a doporučuji

O. Červená, Plzeň

Odblokování mě potěšilo jednoduchostí, rychlostí a hlavně účinností. Není k němu nic potřeba, jen se aktivují určité body na těle tlakem přes oblečení.

Odcházel jsem uvolněný, srovnaný, se zlepšenou pohyblivostí a bez bolestí. Určitě budu časem opakovat.

Z. Maštálka, Plzeň

Pavlu vřele doporučuji. Hodně sportuji, takže o různé blokády nikdy není nouze. Mnohokrát mi pomohla odlokováním při různých bolestec zad i páteře.

M. Turek, Tlučná

Kotva kresba
Automatická kresba

Automatická kresba a Automatické písmo (Channeling) je způsob spojení s naším podvědomím, během kterého je možné získat informace z jemnohmotného světa. Dá se využít ke zjišťování zdravotních i psychických problémů, ke zjišťování překážek i bloků v nás samých. Pomocí channelingu můžeme zjistit i řešení těchto problémů.

Automatická kresba
Automatické písmo (Channeling)

Odvrácením pozornosti od vlastních myšlenek, ega i těla můžeme načítat přicházející informace, které nám předávají naši světelní průvodci. Channeling pro nás kdysi byl naprosto přirozenou součástí života. Pouze jsme ho pod vlivem moderní doby zapomněli praktikovat.

Na hodně lidí působí uzdravující energie, která z těchto obrázků vyzařuje. Začnou se cítit zdravěji, začnou ji vnímat a mnohým se začne měnit život před očima. Někteří zase potřebují jen ukázat směr, který se jim v automatické kresbě může vykreslit. Automatická kresba je úžasná pro vymalování se z jakékoli psychické zátěže.

 

Informace, které získávám, mohou být vhodným nasměrováním k tomu, jak má klient pokračovat dál a na co se zaměřit. Automatickou kresbu a Automatické písmo využívám pro klienta před vlastním koučováním či léčením jeho potíží a naladění se na jeho osobu a hlubší proniknutí do klientova problému. Po terapii se ptám klienta, jestli informace dávají smysl, jestli jsou uchopitelné a uveditelné do praxe a zda obrázek nebo písmo odpovídají jeho momentálnímu psychickému nebo fyzickému stavu. Channeling je dalším pomocníkem, jak najít v těle nebo v čakrách jiný pohled na věc, možná i hlubší, který klient momentálně nevnímá a nebo nechce vnímat.

Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s automatickou kresbou u paní Procházkové. Obrátila jsem se na ni se záležitostí, kdy jsem se nemohla rozhodnout ohledně stěhování a prodeje domu. Tato věc pro mě byla velice citlivá a bylo pro mě opravdu důležité, že tato velmi laskavá paní zvolila jemný, ale přitom upřímný způsob jak mi ukázat co by se dělo u každé z možných variant. Odpověděla na všechny moje otázky s tím spojené a já jsem odcházela s klidem v duši. Pochopila jsem, která z variant je v současné době ta nejlepší a přijala ji do svého srdce a rozprostřel se ve mně opravdový klid. Věřím, že tato metoda pokud je ve správných rukou nám může velmi pomoci napojit se na naši duši a vidět věci tak jak jsou nebo by mohly být, když se pro ně otevřeme a samozřejmě mnohem dalšího. Přeji všem, ať naleznou štěstí a této metodě a paní Procházkové mnoho úspěchu, lásky a božího požehnání. S úctou Alena Gray, Ráječko

A. Gray, Ráječko

Paní Pavla mi před mým svícováním přinesla automat.kresbu, která byla naprosto trefná. Přestože jsem jí neřekla můj problém, na obrázku bylo vidět, že se do mě správně nacítila a určila na jakou čakru je momentálně třeba se zaměřit. Současně s tím jsem si uvědomila, že i čakra odpovídala mému zdravotnímu stavu.

S. Stachová, Stříbro

Pani Pavlínka je úžasný člověk, spolupráce s ní, je pro mě něco úžasného a překrásného zároveň.
Ještě jsem podstoupila svícování a s tím spojenou automatickou kresbu. Krásný zážitek.Velmi mi to pomohlo. Malá věc, ale velmi účinná. Nikdy nezapomenu na její laskavost ,srdečnost a milý přístup.
Děkuji Marcela 

M. Slámová, Stříbro

bottom of page